Yatırımlarımız sayesinde, sürekli kendini geliştiren ve yenilikçi fikirler üreten AR-GE ekibimiz ile üretmeye devam ediyoruz.

AR-GE

Bilimsel-Teknolojik Faaliyetlerini Geliştirerek Çaba ve Bilgi Birikimini Yeni Uygulamalarda Kullanarak Kaliteden Ödün Vermeden Mutlak Başarıya Ulaşmak Adına Bir Çok Faydalı Modele İmza Atmıştır.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede Solarx Enerji, üstlendiği misyon gereği verimliliğe odaklı tasarladığı pv modüller için araştırma ve teknoloji geliştirme projeleri, ürün geliştirme ve üretim programları ile; sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda millî olarak tasarlama, üretme, geliştirme ve yetkin kullanıcı personeli eğitme yeteneğine sahiptir.

Solarx Enerji; küresel ve yerel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini arttıran, üstün teknoloji kalitesi ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olma vizyonunu benimsemiştir. Bu vizyona ulaşmasında önemli olan rol aracı, sözleşme kapsamında yaptığı faaliyetlerinin yanı sıra kendi öz kaynakları ile finanse edilen Ar-Ge faaliyetlerine ayırmasıdır.

Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin Değerli
Her Türlü Şikayet, Görüş ve Önerinizi Bu Form Aracılığı İle Hızlıca Bize Yazabilirsiniz